SWING zajmuje się przede wszystkim wysokobudżetowymi produkcjami filmowymi i telewizyjnymi. Nie mamy czasu na błędy. Nie dokładamy starań, nie próbujemy, nie owijamy w bawełnę – działamy, co więcej, sprawiamy, że twój projekt jest najlepszy. Pracujemy dla ogólnopolskich mediów i wiodących partnerów branży medialnej. Współpracujemy z pierwszoligowymi artystami estradowymi. Projektujemy kompletny proces produkcji i realizujemy go zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Pracujemy niezależnie od szerokości geograficznej i terminów: wytresowaliśmy deadline i stworzyliśmy agencję do zadań specjalnych.

 
Realizujemy najbardziej złożone produkcje filmowe i telewizyjne. Skupiamy się na pracy z międzynarodowymi podmiotami branży filmowej. SWING produkuje filmy fabularne, dokumentalne, reportaże, teledyski, a nasz dział korporacyjny skupia się na produkcjach szkoleniowych i filmach prezentujących produkt, usługę oraz twoją firmę. Agencja oferuje także pełen zakres usług postprodukcyjnych. Pracę zaczynamy w laboratorium negatywowym, przechodząc przez wszystkie etapy procesu z korekcją kolorów i efektami specjalnymi włącznie. Kończymy na postprodukcji dźwięku łącznie ze zgraniem finalnym i kodowaniem Dolby.

 
Produkujemy reklamy telewizyjne, radiowe, graficzne, a także z przeznaczeniem na miejskie bilbordy. Realizujemy kampanie społeczne oraz projektujemy wszelkie materiały promocyjne: od folderów reklamowych po niekonwencjonalne plakaty i ulotki.  Korzystając z usług naszej firmy zapewniasz sobie pełny komfort, wynikający z całościowej realizacji, zaczynając od pomysłu i scenariusza, na postprodukcji i kampanii reklamowej kończąc.
Wybierając SWING wybierasz najwyższą jakość i konkretny efekt osiągany dzięki profesjonalnej współpracy producentów telewizyjnych, dziennikarzy, operatorów filmowych, dźwiękowców, grafików, montażystów, speców od reklamy, PR i promocji. W skład naszego zespołu wchodzą również prawnicy, księgowi oraz eksperci od zadań niewykonalnych. SWINGuj z nami.